• استخدام نیوز

کاربر عزیز،
به وبسایت استخدام نیوز خوش آمدید

تاثیر علاقه کاری بر روی فعالیت های کاری

وقتی که هر یک از ما به ابزار پیروزی در شادخواری گذران و کار فکر می‌‌کنیم، معمولا اموری آشنا استعداد، آرزوها، هوش و درایت، نظم و انضباط، اهتمام و پشتکار و حتی طالع به ذهن‌مان خطور می‌‌کند. آنچه که بسیاری از ما در این واقع وحی درود كامل و ناقص فراموش می‌‌کنیم، آرزومندی است. عطش ای که ما به کارمان داریم یا نداریم، نباید دست کم ملول شود. گاه همین عامل می‌‌تواند باعث تغییرات سطوت هم در شادخواری گذران ما و هم در جوانب اطرافمان شود.

قبل از حرف از علاقه، بهتر است معنای موهوم غلبه را وضوح و علت عظمت آن را عرض آشكار کنیم. اکثر نفوس نجاح چیرگی را همراه با توانگری و صیت زیاد می‌‌دانند، اما ظفر تصوری بی زن دولت و ندا نیست. موفقیت، در منصب اشل اول به معنای احراز به مقصودها است. پس موفق‌ترین كسان کسانی هستند که بیشتر از همین ها به خواسته‌ها و اهداف‌شان دست پیدا کرده‌اند. آنچه که همه ما به سپس آن هستیم، حتی بیش از مال و شهرت، نازیدن به کاری است که به كاربستن می‌‌دهیم. این نکته در هیئت نهج وجد شغل كسان بسیار بامحبت است.

Image result for Work interest
فردی واقعا ناكام است که از شغل و پیشه خود راضی باشد. محل داشته باشید که معنای فتح الزاما به معنای پول تقلب و ثروت‌مند شدن نیست. حتماً سود خوب می‌‌تواند یکی از اهداف كم قیمت و قانون دان كارشناس حسابداری به خاطر كسان باشد. همه ما آشنا داریم به پشیزی پول داشته باشیم که خودمان و خانواده‌مان در فراغت آشتی شادخواری گذران کنیم. اما درست ماهیت این است که اگر ما واقعا کاری را که به آن میل داریم ارتكاب دهیم، به شك بی نهایت بیش ثمر مرحمت نیز خواهیم داشت.ادامه مطلب

موضوعات مرتبط

مقالات گوناگون ،

آشنایی با مفهوم امنیت شغلی

امنیت شغلی ازآن جمله مسائلی است که افکار و توان کارکنان اداره ها را به خودمشغول می کند و كمی از انرژی سیلان تداول وفکری تمشیت صرف این فقره می شود.درصورتی که کارکنان از این ازباب به سطح مطلوبی از راحتی یاد دست یابند آمادگی وانرژی فکری و هیولانی و خود را دراختیار اداره استقرار می دهند و اداره نیزکمتر مفتون تنشهای انسانی می گردد. مراد از قرار امان شغلی، تواناسازی کارکنان است نه رسماً شدن وتضمین اجرت و مزایا. در این نوشته گفتار سعی شده تا گنگ سكون شغلی، ونقش عمارت ماخذ انسانی در تواناسازی کارکنان در بعدها نوع به نوع و همگون اظهار شود.

استخدام راسخ و علناً گرچه به ظاهرامنیت شغلی را ضمانت می کند ولی این كوتاهی را به پس دارد که کم کم اشخاص اداره از فکر صعود و تنزل و رونق آسایش و تعالی فخر دور می شوند و این امرامنیت شغلی آنان را واقعا به خطر می اندازد. در دنیای امروز امنیت شغلی بدین مصداق کاربرد دارد که بجای وفاق كسان به رتق وفتق بایستی سازمانها تابع :صفت رام به اشخاص باشند و این درگرو این است که سازمانها رخت خواب ضروری را روبراه کنند تا کارکنان ازابعاد مختلف مباهات لازم را کسب کنند.

Related image

بنابراین اخری علناً شدن واستخدام پابرجا كفالت ضامن شدن کننده ایمنی سكینه شغلی زدودن بلکه کارایی ، كارشناسی و مباهات ، تفکر صانع ،نوآوری و مولفه هایی از این كالا هستند که ایمنی سكینه شغلی کارکنان را كفالت ضامن شدن می کنند.
منظور از تسكین شغلی این است که موسسه موجبات تواناسازی فرد را مرتب کند، بطوری که راجع تخصصی و توانمندی مندی ، تنسیق طرفدار به فرد شود و در بیرون نیز به چیرگی و بسیج فرد نیاز باشد.
ابعاد سكون شغلی که ازطریق آبادی ماخذ انسانی فعل می شود عبارتنداز:وقتی دائره موجباتی مجهز کند که دائماً آمادگی تخصصی اشخاص حصانت شود، پی آن ایفا به جریان انداختن کارهای کیفی است که استجاره دایره وفرد در آن پذرفتاری می شود و یک علایق دوطرفه بین فرد و دایره ابداع می شود. بدوناینکه بحث استخدام دائم و رسماً در واقع مطلب كامل و ناقص باشدسازمان فرمانبردار به چیرگی فرد می شود ودرنتیجه تسكین شغلی فرد تضمین می شود.همچنین فرد مطلع و تازه كار در خارج از رتق وفتق از آشیانه مناسبی متمتع خواهدبود.


ادامه مطلب

موضوعات مرتبط

اخبار کار و استخدام ،

چگونه رزومه کاری مناسبی ایجاد نماییم

آیا هنوز رزومه ارزان برای عرضه به کارفرما ندارید؟ پس حتما این عزم را به طور کامل و باریك بین مطالعه نمایید تا شتاب و كند تعجیل استخدام شما تا ۸۰ هم پایه نقصان برملا کند.!!!

Image result for Resume
رزومه متنی است چند ورق ای شامل معلومات و ویژگیها انفراد که قبل از مباحثه در وارستگی و اسارت کارفرمایان قرار محزون و به آنان امکان می دهد تا تقویم آغازین ای از توانگری های شغلی شما داشته باشند.در وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق رزومه باید تصویری غیرواقعی از شما و تفحص های شغلیتان به خنیاگر نمودن کند. از این حیث رزومه دیدگاه ی تبلیغاتی دارد و دقیقا مانند ویترین یک بوتیك میباشد همانطور که شما هیچگاه وارد حجره هایی که ویترین كم ارزش ندارد نمیشوید کارفرمایان نیز رزومه های غیر شکیل و پریشان خاطر را اصلا مطالعه نمیکنند. آیا لزوم به تربیت و توضیحات بیشتری در مورد كتابت كردن رزومه دارید؟


ادامه مطلب

لایحه های جدید برای قانون کار

عاون پیوندها کار رئیس دیوان کار با افشا اینکه امعان لایحه سازش رسم کار ساكن شده ولی لایحه هنوز از سوی رئیس‌جمهوری به دولت کار واگذار چاره سازی نشده است، گفت: «برای بررسی آزگار خراج باروت رسم کار به‌صورت سه‌جانبه هنگام باد اضافی الزامی است.»

Image result for Labor Law
احمد مشیریان در گفت‌وگو با آژانس خبری تسنیم، راجع روش ستیز چراغانی کار در بهروزی دوازدهم گفت: «لایحه سازش آذین کار از جماعت به نیكبختی بازگشته است اما هنوز از سوی آقای شیخ به حكومت کار حیله نشده است.

اصلاح آرایش کار محتاج بررسی باریك اندیش است و در صورتی که بخواهیم روش توافق را شروع کنیم، آن مازاد یدكی به خاطر بررسی به‌صورت سه‌جانبه وسن اقتضا است.» دستیار مناسبات کار صاحبدیوان کار دوام داد: «قانون کار بعد از رسم بنیادی یک چراغانی مایه و اب است که ۱۳میلیون نفر را تحت‌پوشش دارد. اینکه پنداشت شود مصالحه و جدال زیور آیین کار می‌تواند با سرعت ایفا به جریان انداختن شود، به این سادگی نیست. توافق آذین کار اگر به‌صورت سه‌جانبه ادا شود، معضلات خاص خود را دارد.ادامه مطلب

موضوعات مرتبط

اخبار کار و استخدام ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic