• استخدام نیوز

کاربر عزیز،
به وبسایت استخدام نیوز خوش آمدید

1500 نفر در دستگاه های اجرایی کردستان استخدام می شوند

 
استخدام نیوز/estekhdamnews.com  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان گفت: به کارگیری نیروی انسانی مولد و کارآمد موجب تسهیل در امور دستگاه های اجرایی و سرعت بخشیدن به روند توسعه استان می شود.به گزارش خبرگزاری مهر، موسی مرادیانی در جلسه هم اندیشی رفع موانع و مشکلات جذب و تامین نیروهای انسانی دستگاه های اجرایی استان کردستان، اظهار داشت: برای رسیدن به اهداف بلند مدت توسعه و محقق ساختن چشم انداز برنامه های توسعه پایدار باید از افراد متخصص با اندیشه و تفکر خلاقانه برای ایجاد فضای تحرک و پویایی در پیکره دستگاه های دولتی استفاده شود.

وی افزود: با آغاز به کار دولت طرح های زیربنایی و عمرانی فراوانی در عرصه های مختلف از جمله مسکن مهر، هدفمندی یارانه ها، توسعه بخش صنعت و کشاورزی با عزم و اراده بی نظیر اجرایی شده و نتایج مطلوبی نیز حاصل شده است و در واقع این تلاش ها بر کسی پوشیده نیست و در این رابطه دولت برای تحرک بخشی و سرعت بخشیدن به اهداف فوق عنایت ویژه ای به ساماندهی و تغییر وضعیت نیروهای انسانی دستگاه های دولتی داشته است و با اتخاذ ساز و کارهای مناسب در جهت پرکردن ظرفیت خالی نیروهای انسانی اقدام کرده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان یادآور شد: در این راستا باید تلاش کرد در استانهای محروم از توان و ظرفیت حداکثری برای جذب نیروهای انسانی متخصص و کارشناس مورد نیاز استفاده کرد.

مرادیانی در پایان گفت: مدیران استان باید با نگاه فرابخشی به وضعیت فعلی نیروهای انسانی دستگاه های مربوطه نسبت به تامین نیروی انسانی مورد نیاز با استفاده از راهکارهای قانونی اقدام کنند و نقاظ ضعف خود را برای خدمت بهتر به ارباب رجوع پوشش دهند.

مدیرکل دفتر منابع انسانی استانداری کردستان نیز در ادامه این جلسه بر اصلاح ساختار تشکیلاتی و ساماندهی نیروی انسانی دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد.

1500 نفر در دستگاه های اجرایی کردستان جذب می شوند

اسعد یوسفی گفت: با توجه به نیازهای دستگاه ها و ادارات دولتی به استخدام و جذب نیروهای متخصص و کارشناس مقدمات جذب و به کارگیری این افراد با مجوز دولت در اولویت برنامه های دفتر منابع انسانی استانداری قرار دارد.

وی افزود: بر این اساس در سال جاری بیش از هزار و 500 نفر با استفاده از سهمیه استخدامی از محل ابلاغیه دولت عدالت محور به استان در 35 دستگاه اجرایی و در بخش های مختلف جذب و به کارگیری می شوند.

یوسفی ادامه داد: در حال حاضر در برخی از زمینه ها ساختار و چارت اداری دستگاه ها متناسب با وظایف و ماموریت ها و نیاز امروز استان نیست و ایجاد تحرک و نوآوری و بروز رسانی و بازسازی و همچنین اصلاح ساختار چارت سازمانی ادارات و دستگاه های اجرایی با استفاده ازورود کارشناسان کارآمد و توانمند به منظور تحول زیر بنایی امری الزامی است.

وی ریسک پذیری و دور اندیشی و آینده نگری را لازمه مدیریت برشمرد و گفت: استان کردستان در مسیر توسعه قرار دارد و مدیران در این رابطه باید برای سرعت بخشیدن به اجرای طرح ها و جذب اعتبارات و تامین نیروهای انسانی شجاعت و جسارت لازم را از خود نشان دهند تا شاخص های توسعه در استان ارتقا یابد.

یوسفی ثبات و امنیت شغلی را در میان نیروی انسانی یک نیاز جدی و ضروری دانست و خواستار تلاش دستگاه های اجرای برای ساماندهی و تغییر وضعیت نیروهای شرکتی، قراردادی دستگاه ها با استفاده از قوانین، مقررات و دستورالعمل ها و سیاست های دولت شد

      با امکانات منحصر بفرد استخدام نیوزسریع تر از آنچه تصور می کنید استخدام شوید! کلیک کنید 
 

موضوعات مرتبط

استان کردستان ،

نظرات شما

ارسال نظر

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات