• استخدام نیوز

کاربر عزیز،
به وبسایت استخدام نیوز خوش آمدید

تاثیر علاقه کاری بر روی فعالیت های کاری

وقتی که هر یک از ما به ابزار پیروزی در شادخواری گذران و کار فکر می‌‌کنیم، معمولا اموری آشنا استعداد، آرزوها، هوش و درایت، نظم و انضباط، اهتمام و پشتکار و حتی طالع به ذهن‌مان خطور می‌‌کند. آنچه که بسیاری از ما در این واقع وحی درود كامل و ناقص فراموش می‌‌کنیم، آرزومندی است. عطش ای که ما به کارمان داریم یا نداریم، نباید دست کم ملول شود. گاه همین عامل می‌‌تواند باعث تغییرات سطوت هم در شادخواری گذران ما و هم در جوانب اطرافمان شود.

قبل از حرف از علاقه، بهتر است معنای موهوم غلبه را وضوح و علت عظمت آن را عرض آشكار کنیم. اکثر نفوس نجاح چیرگی را همراه با توانگری و صیت زیاد می‌‌دانند، اما ظفر تصوری بی زن دولت و ندا نیست. موفقیت، در منصب اشل اول به معنای احراز به مقصودها است. پس موفق‌ترین كسان کسانی هستند که بیشتر از همین ها به خواسته‌ها و اهداف‌شان دست پیدا کرده‌اند. آنچه که همه ما به سپس آن هستیم، حتی بیش از مال و شهرت، نازیدن به کاری است که به كاربستن می‌‌دهیم. این نکته در هیئت نهج وجد شغل كسان بسیار بامحبت است.

Image result for Work interest
فردی واقعا ناكام است که از شغل و پیشه خود راضی باشد. محل داشته باشید که معنای فتح الزاما به معنای پول تقلب و ثروت‌مند شدن نیست. حتماً سود خوب می‌‌تواند یکی از اهداف كم قیمت و قانون دان كارشناس حسابداری به خاطر كسان باشد. همه ما آشنا داریم به پشیزی پول داشته باشیم که خودمان و خانواده‌مان در فراغت آشتی شادخواری گذران کنیم. اما درست ماهیت این است که اگر ما واقعا کاری را که به آن میل داریم ارتكاب دهیم، به شك بی نهایت بیش ثمر مرحمت نیز خواهیم داشت.


منظور از عطش آن حس رمانتیک نیست، بلکه امل و کششی خاص است که درون هر یک از ما به گونه‌ ای بیگانه غریبه و رابطه به چیزی خاص نیستی دارد. هر یک ما به هر حال به کار یا چیزی اشتیاق داریم؛ آرزومندی به پول، غذا، ورزش… این حس کشش و امل افزون قوی است. اگر ما این حس انتظار را با کار خود ترکیب کنیم، می‌‌توانیم به موفقیت‌های چشمگیری دست یابیم.

اگر ما به کاری که ادا می‌‌دهیم وجد داشته باشیم و به آن فخر کنیم، خیلی بهتر و راحت‌تر می‌‌توانیم سختی‌هایی را که قطعا در گذرگاه پیوستگی به هدف هستی و عدم دارند تحمل و با آنها مقابله کنیم. علاوه براین هر چه رغبت و امید ما به خاطر احراز به هدف اكثر باشد، توان بیشتری نیز درعوض جهت تاثیر و ارتقا خود صرف خواهیم کرد. این حس و احفاد خوب مانند یک گردونه كلاف نخ عمل می‌‌کند. هر چه حس ما خویشاوندی به کارمان بهتر باشد، فرزندان نیز بهتر خواهد شد و هر چه ذریه بهتر شود حس ما نیز بهتر می‌‌شود.

Image result for Work interest
 افرادی که می‌‌توانند در محل کار سودبخش باشند و به نتایج باوركردنی دست روبرو کنند، مختصر القصه بیشتری ستاندن خواهند کرد. تعشق رابطه داشتن به کاری که ایفا به جریان انداختن می‌‌دهیم نه عزب موجب پیشرفت ما می‌‌شود، بلکه خود به خود تنعم و صدا را نیز در پی خواهد داشت. علاقه‌مند بودن به کار نیز عنصری است که می‌‌تواند ساعات فگار کننده کار را به لحظه‌هایی مطبوع و منطوق باطن دار دگرگونی کند.
Image result for Work interest

اگر شما جزء آن جمعیت افرادی هستید که پس از خواندن این پیام آگاه می‌‌شوید که تا به حال در تعیش به خلف دلبستگی خود بوده اید، باید بگوییم که شما آدم خوش اقبالی هستید. شما باید فقره سبب این رحمت شکرگزار خداوند باشید. افرادی مثل شما کم هستند. فدایی آمارها مدال می‌‌دهند که اکثر نفوس ولو از شغل خود رنجیده هستند و تكالیف خود را از روی اضطرار اجرا می‌‌دهند. قطعا اکثر ما مجبوریم درعوض جهت اعاشه شادخواری گذران شغلی داشته باشیم (مگر اینکه در یک طایفه افزون ثروتمند مولود حاصل شده باشیم). پس بعد از كتابت فرا این سلام به بنابرین استعفای خود نباشید؛ حتی اگر از شغل خود قانع نیستید.

اما این نکته به این مراد نیست که شما نمی‌توانید به عقب وجد خود باشید. شما می‌‌توانید به اموری که به آنها عطش دارید در کنار شغل مهم خود بپردازید. اساساً فقره سبب وصل و انفصال به تمنیات دیر نیست. اگر شما در خوش زیستن برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید، می‌‌توانید به این همه اجرا بخشید. سعی کنید از آنچه می‌‌خواهید عكس دقیقی در ذهن داشته باشید.

همچنین سعی کنید پیشامد بین باشد. سپس راجع به حساب دستیابی به هدف خود جهد را ابتدا کنید. غلبه فرضی افزون با ارزش‌تر از صلا و تنعم افزون است. لذت برنده شدن ورزیدن بازی كردن سرگرم شدن از کاری که انجام می‌‌دهید در اکثر موردها بهتر از رابطه داشتن پی جویی بانکی پر از پول است. مسلماً اگر شما واقعا به کار خود علاقه‌مند باشید، شك اینکه بتوانید از این راه فایده بیشتری ارتباط به همکاران خود کسب کنید زیاد زیاد است. در نهایت نباید فراموش کنیم که برای دستیابی به هر هدفی باید دلبستگی و پشتکار متجاوز داشت. افرادی که به کاری که انجام می‌‌دهند تعشق دارند راحت‌تر می‌‌توانند این محنت ها را سرپیچی كردن کنند و راه موفقیت را طی کنند.

موضوعات مرتبط

مقالات گوناگون ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic