• استخدام نیوز

کاربر عزیز،
به وبسایت استخدام نیوز خوش آمدید

لایحه های جدید برای قانون کار

عاون پیوندها کار رئیس دیوان کار با افشا اینکه امعان لایحه سازش رسم کار ساكن شده ولی لایحه هنوز از سوی رئیس‌جمهوری به دولت کار واگذار چاره سازی نشده است، گفت: «برای بررسی آزگار خراج باروت رسم کار به‌صورت سه‌جانبه هنگام باد اضافی الزامی است.»

Image result for Labor Law
احمد مشیریان در گفت‌وگو با آژانس خبری تسنیم، راجع روش ستیز چراغانی کار در بهروزی دوازدهم گفت: «لایحه سازش آذین کار از جماعت به نیكبختی بازگشته است اما هنوز از سوی آقای شیخ به حكومت کار حیله نشده است.

اصلاح آرایش کار محتاج بررسی باریك اندیش است و در صورتی که بخواهیم روش توافق را شروع کنیم، آن مازاد یدكی به خاطر بررسی به‌صورت سه‌جانبه وسن اقتضا است.» دستیار مناسبات کار صاحبدیوان کار دوام داد: «قانون کار بعد از رسم بنیادی یک چراغانی مایه و اب است که ۱۳میلیون نفر را تحت‌پوشش دارد. اینکه پنداشت شود مصالحه و جدال زیور آیین کار می‌تواند با سرعت ایفا به جریان انداختن شود، به این سادگی نیست. توافق آذین کار اگر به‌صورت سه‌جانبه ادا شود، معضلات خاص خود را دارد.


ممکن است بر روی مسائلی توافق‌هایی بشره نگیرد، یا مقاوله‌نامه‌های بین‌المللی تم دیگری را مطرح کنند و در اجلاس مورد ستیز تحكیم نگیرد، به همین حجت است که بحث آشتی آیین بندی کار سال‌هاست که مطرح است، اما ستیز آن به اولاد نارس است، حتی در بخت نهم و دهم جلسات كثرت روی این زینت کار شد اما نتیجه‌ای نداشت، علت هم این است که اقبال مومن است آیین بندی کار لایحه حمایتی است و هم به‌نوعی باید به‌فکر احداث باشد.»

Image result for Labor Law

مشیریان استمرار داد: «گاهی گویا می‌کنند با یک صلح کوچک اتفاق مسن تر و كهتر رخ می‌دهد، اما ابتدا این چنین نیست، به‌طور شاهد در محال رها که شمولیت زینت کار ندارند، همبستگی و اختلاف نوال رخ نداد، بلکه بی‌نظمی بسیار شد. بلكه :حرف ایضاً موانعی در زینت کار نیستی داشته شمه که سرمایه‌گذاری را کاهش دهد اما در حال‌حاضر مشکل بیکاری کشور آرایش کار نیست.»

 موضوعات مرتبط

اخبار کار و استخدام ،
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات