تبلیغات
استخدام نیوز - خدمات سئو چیست؟
  • استخدام نیوز

کاربر عزیز،
به وبسایت استخدام نیوز خوش آمدید

خدمات سئو چیست؟

آیا می دانستید روزانه بیش از 1.000.000.000 کلمه و عبارت در گوگل مورد جست و جو قرار می گیرد.

آیا می دانستید 42.3 درصد از کسانی که در گوگل کلمه ای را جست و جو می کنند فقط اولین جایگاه را انتخاب می کنند و 11.9 درصد جایگاه دوم و 8.4 درصد جایگاه سوم و به همین ترتیب کمتر می شود. و شاید این را ندانید که فقط 28 درصد از کاربران نتایج صفحه دوم را مشاهده می کنند و اما بعد...

Image result for seo

شما فرض کنید یک فروشگاه خیلی شیک و به روز دارید اما مکان آن در یک خیابان خلوت و کم رفت و آمد باشد . آیا در این فروشگاه می توانید فروش خوبی داشته باشید؟

در دنیای دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) هم به همین صورت است . به طور مثال حتی اگر شما یک وب سایت فروشگاهی خیلی شیک و کاربردی هم داشته باشید ولی در دسترس کاربر قرار نگیرد نمیتواند شما را به هدفتان برساند و اما راه حل چیست؟

از راهکارهای مناسب برای این موضوع می توان از سئو یا بهینه سازی موتورهای جست و جو و تبلیغات در گوگل اشاره کرد که در اینجا به توضیح یکی از اینها می پردازیم:

بهینه سازی موتور های جست و جو یا همان اصطلاح رایج سئو یک تکنیکی است که می تواند وبسایت شما را مطرح کند.

خدمات سئو در دیجیتال مارکتینگ مجموعه ای از روش ها و تکنیک هایی برای افزایش بازدید کنندگان وب سایت شماست که این هدف با بالارفتن رتبه وب سایت در صفحات نتایج جست و جو در موتورهای جست و جو به دست می آید.

در سئوی سایت می توان به مواردی اشاره کرد: تاثیر در بازدید وبسایت – موثر در ایجاد برند – برخورداری از رتبه بهتر در صفحه نتایج گوگل – موثر در افزایش فروش و بهترین ابزار در تبلیغات اینترنتی

و اینکه سئوی وب سایت به دو بخش تقسیم می شود : بخش اول که سئوی داخلی(on page seo) نام دارد و به مجموعه تکنیک ها و اصولی گفته می شود که بر روی وب سایت شما انجام می شود تا بهترین رتبه در گوگل را کسب کنید.

بخش دوم که سئوی خارجی (off page seo)  نام دارد و از حضور در شبکه های اجتماعی گرفته تا لینک سازی ، همه و همه بر روی دامنه شما تاثیر مثبت می گذارد و باعث افزایش رنک سایتتان در موتورهای جست و جو می شود. و حال آنکه برخی از صاحبان وبسایت های کسب و کار اینترنتی با این تخصص آشنایی ندارند. آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان به عنوان تنها آژانس تمام خدمت کشور در حوزه بازاریابی دیجیتال با داشتن تیم متخصص در حوزه سئو و بهینه سازی وب سایت ها امکان انجام تمامی فرآیند سئوی وب سایت از صفر تا صد را با برترین کیفیت وارد می باشد. انجام خدمات سئو در مجموعه رادمان کاملا به صورت ضمانت شده است و دارای گارانتی است. رادمان بزرگترین شرکت طراحی سایت در اصفهان است و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رادمان به آدرس   www.radmandigital.com مراجعه و یا با شماره تلفن 95027500-031 تماس حاصل نمایید.